Grilovací rošt – na přenosné ohniště Ø 100 cm
Grilovací rošt – na přenosné ohniště Ø 100 cm
Univerzální grilovací rošt pro přípravu masa, zeleniny nebo třeba mořských plodů, přímo na otevřeném ohni. Ruční výroba v naší řemeslné dílně... Více
Kód produktu: GPT05
Doprava a platba
3 210 Kč
s DPH
Univerzální grilovací rošt pro přípravu masa, zeleniny nebo třeba mořských plodů, přímo na otevřeném ohni. Ruční výroba v naší řemeslné dílně... Více
Kód produktu: GPT05
Doprava a platba
Robustní grilovací rošt na přenosné ohniště – poctivý základ každého grilování
Chystáte se grilovat maso, zeleninu nebo třeba mořské plody? S tímhle grilovacím plátem připravíte pokrmy spolehlivě a stylově. Každý plát totiž perfektně pasuje na běžná přenosná ohniště.
Grilujte přímo na ohni a dodejte svým pokrmům kouřovou vůni:
- Pasuje na všechna přenosná ohniště o průměru 95 - 104 cm
- Pro volné položení na přenosné ohniště - bez šroubů a bez dalšího kotvení
- Rozměr grilovacího roštu je 108 x 30 cm
- Tloušťka roštu je 4 mm
- Grilovací rošt je určený ke grilování na otevřeném ohni
- Vynikající přenos a rovnoměrné stabilní rozložení tepla
- Kromě běžného domácího použití se tento rošt, díky své skladnosti, výborně hodí při cestování karavanem a kempování
- Díky stabilnímu a bytelnému provedení se můžete těšit z pohodlného a snadného ovládání
- Ocelové grilovací rošty jsou velmi snadno čistitelné. Nehrozí poškození povrchu!
- Vysoká odolnost a životnost je zaručena díky masivním materiálům
- Výrobek časem získá mírnou lokální korozi a vytvoří se tak zajímavá patina
- Korozi lze zabránit použitím ošetřující pasty Petromax, která surovou ocel zakonzervuje a vytvoří na ní hydrofobní ochranný film, který ocel účinně ochrání před rezavěním
Čím se naše rošty liší od těch běžných:
✔ Volný pohyb bez šroubů a dalšího kotvení
✔ Pasuje na libovolné ohniště
✔ Pasuje na libovolné ohniště
✔ Velmi dlouhá životnost
Pokud jste si nevybrali, prohlédněte si i další varianty:
- Tady najdete přehledný výkres grilovacího plátu
- Zde si můžete přečíst podrobný návod k instalaci a použití plátu
- Zde je obrázek použití grilovacího plátu na vašem ohništi
- Variantou tohoto plátu je také plná varianta bez děrování plechu pro přípravu palačinek, bramboráku, vajec atd.
- Další variantou jsou oblíbené otočné grilovací rošty nebo ocelová grilovací pánev
- Přenosná kovová ohniště vyrábíme v 50 variantách: Kruhová ohniště, čtvercová ohniště, nerezová ohniště a komplety s grilovacím roštem
- Poslední variantou jsou výškově nastavitelná ohniště
Parametry
| Celková hmotnost: | 9,6 kg |
|---|---|
| Materiál grilovacího plátu: | Ocelový plát bez povrchové úpravy |
| Povrchová úprava grilovacího roštu: | Surová ocel, patina |
| Rozměry grilovacího plátu: | 108 x 30 cm |
| Pasuje na ohniště: | Ø 100 cm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres grilovacího roštu
(pdf, 57 kB)
Výkres použití grilovacího roštu
(pdf, 46.1 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.































