Grilovací rošt – na přenosné ohniště Ø 90 cm
Grilovací rošt – na přenosné ohniště Ø 90 cm
Kvalitní, ručně vyráběný ocelový rošt pro položení na různá ohniště prům. 85 - 94 cm. Pro grilování masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. Výroba v ČR... Více
Kód produktu: GPT04
Doprava a platba
2 890 Kč
s DPH
Kvalitní, ručně vyráběný ocelový rošt pro položení na různá ohniště prům. 85 - 94 cm. Pro grilování masa, ryb, mořských plodů a zeleniny. Výroba v ČR... Více
Kód produktu: GPT04
Doprava a platba
Připravte maso, zeleninu nebo mořské plody na přenosném ohništi!
Chystáte se grilovat maso, zeleninu nebo třeba mořské plody? S naším grilovacím plátem z tahokovu tyto pokrmy připravíte spolehlivě a stylově. Každý plát totiž perfektně ladí nejen s našimi ohništi.
Univerzální rozměr, který přesně sedne na vaše ohniště:
- Pasuje na všechna přenosná ohniště o průměru 85 - 94 cm
- Pro volné položení na přenosné ohniště - bez šroubů a bez dalšího kotvení
- Rozměr grilovacího roštu je 98 x 30 cm
- Tloušťka roštu je 4 mm
- Grilovací rošt je určený ke grilování na otevřeném ohni
- Vynikající přenos a rovnoměrné stabilní rozložení tepla
- Kromě běžného domácího použití se tento rošt, díky své skladnosti, výborně hodí při cestování karavanem a kempování
- Díky stabilnímu a bytelnému provedení se můžete těšit z pohodlného a snadného ovládání
- Ocelové grilovací rošty jsou velmi snadno čistitelné. Nehrozí poškození povrchu!
- Vysoká odolnost a životnost je zaručena díky masivním materiálům
- Výrobek časem získá mírnou lokální korozi a vytvoří se tak zajímavá patina
- Korozi lze zabránit použitím ošetřující pasty Petromax, která surovou ocel zakonzervuje a vytvoří na ní hydrofobní ochranný film, který ocel účinně ochrání před rezavěním
Proč právě tenhle rošt?
✅ Volný pohyb (posouvání) po ohništi
✅ Pasuje na libovolné ohniště
✅ Pasuje na libovolné ohniště
✅ Velmi dlouhá životnost
❌ Žádný fórový materiál
❌ Bez zbytečných šroubů a spojů
❌ Teplem se nezdeformuje
Prohlédněte si i další varianty a důležité příslušenství:
- Tady najdete přehledný výkres grilovacího plátu
- Zde si můžete přečíst podrobný návod k instalaci a použití plátu
- Zde je obrázek použití grilovacího plátu na vašem ohništi
- Variantou tohoto plátu je také plná varianta bez děrování plechu pro přípravu palačinek, bramboráku, vajec atd.
- Další variantou jsou oblíbené otočné grilovací rošty nebo ocelová grilovací pánev
- Přenosná kovová ohniště vyrábíme v 50 variantách: Kruhová ohniště, čtvercová ohniště, nerezová ohniště a komplety s grilovacím roštem
- Poslední variantou jsou výškově nastavitelná ohniště
Parametry
| Celková hmotnost: | 8,8 kg |
|---|---|
| Materiál grilovacího plátu: | Ocelový plát bez povrchové úpravy |
| Povrchová úprava grilovacího roštu: | Surová ocel, patina |
| Rozměry grilovacího plátu: | 98 x 30 cm |
| Pasuje na ohniště: | Ø 90 cm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres grilovacího roštu
(pdf, 53.6 kB)
Výkres použití grilovacího roštu
(pdf, 46.1 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.


































