Grilovací rošt NEREZ polohovací 50 x 50 cm
Grilovací rošt NEREZ polohovací 50 x 50 cm - Rošt se zemním pouzdrem, nebo bez pouzdra?: ✔ Rošt bez zemního pouzdra
Základní popis:
Nerezový bytelný polohovatelný rošt na venkovní ohniště. Součástí je pohodlné madlo z bukového dřeva. Díky masivním materiálům je zaručena vysoká odolnost a životnost
Žádné šrouby! Rošt je volně otočný a drží v jakékoliv výšce bez nutnosti rektifikace (utahování) díky samosvornému provedení
- Každý grilovací rošt vyrábíme ručně v naší dílně. Zde jej také řežeme, svařujeme a brousíme, abyste s ním byli spokojeni
- Výhodou nerezového provedení je jeho zdravotní nezávadnost
- Díky masivnímu a stabilnímu provedení se rošt velmi snadno a pohodlně ovládá
- Rozměr grilovacího roštu je 50 x 50 cm
- Max. nosnost roštu je 5 kg. Pro úplně pohodlné ovládání 3 kg.
- Nosnou tyč o průměru 2 cm využijete k zatlučení nebo zabetonování vedle ohniště. Na ní pak stačí rošt navléknout
- Délka nosné zatloukací tyče je 100 cm
- Montáž grilovacího roštu je velice jednoduchá. Po použití jej snadno stáhnete z nosné tyče
Jaké jsou další možnosti a varianty:
- Praktickým doplňkem je nerezové zemní pouzdro pro snadnou montáž a demontáž nosné tyče
- Rošt doporučujeme kombinovat s naším kovovým ohništěm
- Zde se můžete podívat na přehledný výkres roštu vč. rozměrů
- Tady si můžete prohlédnout všechny grilovací rošty, které vyrábíme
- Zajímavou alternativou jsou přenosná ohniště s grilovacím roštem
- Ke všem našim roštům a ohništím nabízíme bohaté příslušenství od známých českých výrobců
Hlavní výhody:
+ jednoduchá manipulace
+ rychlá montáž
+ velmi trvanlivé materiály
| Celková hmotnost: | 7,5 kg |
|---|---|
| Obsah balení: | Grilovací rošt s dřevěným madlem. Nosná tyč grilovacího roštu. Návod k použití. |
| Povrchová úprava grilovacího roštu: | Nerezová ocel |
| Rozměry grilovacího roštu: | 50 x 50 cm |
| Tvar grilovacího roštu: | Čtverec |
| Velikost grilovacího roštu: | 50 cm |
| Max. nosnost grilovacího roštu: | 5 kg |
| Chráněný design výrobku: | Průmyslový vzor EUIPO |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 25+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Materiál na přenosné ohniště, otočný rošt či gril: surová ocel, nebo nerez?
Uvažujete o pořízení ohniště nebo grilovacího roštu a váháte mezi surovým a nerezovým provedením? Přinášíme vám srovnání obou materiálů a jejich výhod a nevýhod.

Jak grilovat rybu na ohništi, roštu a špízu
Od výběru správného masa po nastavení žáru – úspěch tkví v detailech. Poradíme vám, jak krok za krokem vybrat, připravit a ugrilovat rybu tak, aby držela pohromadě a chutnala opravdu výborně.

Jakou velikost přenosného ohniště zvolit?
Pokud si nejste jistí, jak velké, přenosné ohniště vybrat, přečtěte si pár doporučení.










































