Kovová čistící rohožka na podlahu 50x100 cm
Kovová čistící rohožka na podlahu 50x100 cm
Velká bytelná čistící rohož vč. samostatného obvodového rámu pro volné položení na podlahu... Více
Kód produktu: RORPV14
Doprava a platba
3 920 Kč
s DPH
Velká bytelná čistící rohož vč. samostatného obvodového rámu pro volné položení na podlahu... Více
Kód produktu: RORPV14
Doprava a platba
Investujte do bezpečí a dlouhé životnosti
Hledáte spolehlivou protiskluzovou rohož pro svůj vstup? Naše kovová rohož je ideálním řešením na všechny typy podlah, dlažbu, beton atd. Díky kvalitnímu masivnímu materiálu a žárovému pozinkování zaručuje dlouhou životnost a odolnost i při každodenním použití.
Co tahle protiskluzová rohožka řeší:
- Bezpečnost na prvním míst – protiskluzová rohož minimalizuje riziko uklouznutí a pádu.
- Zkosený náběhový rám brání klopýtnutí a vytváří optické zakončení kovové rohože.
- Snadná instalace a univerzálnost – není nutné zapouštět rohož do podlahy, lze ji položit na jakýkoliv povrch.
- Jednoduchá údržba – vyjímatelný rošt lze čistit kartáčem, vodou nebo tlakovou myčkou bez rizika poškození.
- Kovový protiskluzový rošt má výbornou čistící schopnost.
Základní technické parametry:
- Rozměr rohožky 50 x 100 cm
- Rozměry jednotlivých otvorů roštu: 42 × 9 mm
- Náběhový rám pro pohodlnou chůzi a bezpečné zakončení
- Dlouhá životnost díky kvalitní povrchové úpravě žárovým pozinkováním
- Součást balení: 2 kovové úchytky s bezpečnostním šroubem TORX k zabezpečení roštu proti nedovolené manipulaci.
Možnost montáže:
- Přichycení pomocí otvorů v náběhovém rámu
- Veškerý montážní materiál je součástí rohožky
- Fixace úchytkami TORX pro rychlé a bezpečné uchycení
- Rám rohožky můžete k podkladu přilepit kvalitním stavebním lepidlem
Jaké jsou další možnosti a varianty:
- Tady najdete výkres s popisem a rozměry
- Alternativou je protiskluzová rohož 50 x 100 cm pro zabudování do podlahy
- Nabízíme dalších 14 rozměrů těchto rohožek
Parametry
| Hmotnost rohožky: | 11 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žárový zinek |
| Rozměr samotného roštu: | 389 x 889 mm |
| Rozměry rohožky vč. rámečku: | 500 x 1000 mm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 80+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 5 let |
Výkresy a návody
Výkres rohožky 500 x 1000 mm
(pdf, 63.8 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.




