Kovová čistící rohožka na podlahu 50x80 cm
Kovová čistící rohožka na podlahu 50x80 cm
Kvalitní čistící rohož vč. samostatného obvodového rámu pro volné položení na podlahu... Více
Kód produktu: RORPV12
Doprava a platba
3 540 Kč
s DPH
Kvalitní čistící rohož vč. samostatného obvodového rámu pro volné položení na podlahu... Více
Kód produktu: RORPV12
Doprava a platba
Bezpečný a funkční vstupní prvek do každého objektu
Hledáte odolnou a bezpečnou protiskluzovou rohož, která vydrží náročné používání? Tato masivní kovová rohož je ideální pro všechny typy vstupů. Od domu po komerční prostory a poskytuje maximální bezpečí proti uklouznutí a klopýtnutí.
Výhody a řešení vašich problémů:
- Bezpečný vstup – zkosený náběhový rám snižuje riziko klopýtnutí a elegantně zakončuje rohož.
- Odolnost a dlouhá životnost – kvalitní silný materiál a žárový pozink chrání proti korozi a poškození.
- Snadná instalace – rohož lze položit na jakoukoliv podlahu (dlažbu, beton, atd.) bez nutnosti stavebních úprav.
- Jednoduchá údržba – vyjímatelný protiskluzový rošt vyčistíte kartáčem, vodou nebo tlakovou myčkou bez rizika poškození.
- Bezpečné uchycení – součástí jsou 2 kovové úchytky se šroubovým uzávěrem TORX, které zabraňují nedovolené manipulaci.
- Maximální výkon – vyjímatelný protiskluzový rošt má výbornou čistící schopnost.
Technické parametry:
- Celkový rozměr rohožky vč. rámečku je 50 x 80 cm
- Jednotlivá oka roštu mají rozměr 42 x 9 mm
- Náběhový rám pro bezpečný a pohodlný vstup
Montáž a další varianty:
- V náběhovém rámu jsou otvory pro montáž k podlaze
- Další variantou montáže jsou 2 kovové úchytky s bezpečnostním šroubem TORX (součást balení)
- Prohlédněte si výkres s popisem a rozměry
- Alternativou je protiskluzová rohož 50 x 80 cm pro zabudování do podlahy
- Nabízíme dalších 14 rozměrů těchto rohožek
💬 Proč si vybrat tuto rohož:
- Chrání proti uklouznutí a zajišťuje bezpečný vstup
- Snadná montáž bez stavebních úprav
- Odolná vůči poškození a rezavění
- Rychlá a jednoduchá údržba
Investujte do bezpečnosti a dlouhé životnosti! Kovová protiskluzová rohož je praktické řešení pro každý vstup.
Parametry
| Hmotnost rohožky: | 9 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žárový zinek |
| Rozměr samotného roštu: | 389 x 689 mm |
| Rozměry rohožky vč. rámečku: | 500 x 800 mm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres rohožky 500 x 800 mm
(pdf, 50.9 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.







