Kovová čistící rohožka na podlahu 70x150 cm
Kovová čistící rohožka na podlahu 70x150 cm
Extrémně kvalitní ocelová rohožka pro položení na podlahu. Díky žárovému pozinku disponuje rohožka extrémní životností a naprostou bezúdržbovostí... Více
Kód produktu: RORPV19
Doprava a platba
5 190 Kč
s DPH
Extrémně kvalitní ocelová rohožka pro položení na podlahu. Díky žárovému pozinku disponuje rohožka extrémní životností a naprostou bezúdržbovostí... Více
Kód produktu: RORPV19
Doprava a platba
Kvalitní pozinkovaná rohožka pro položení na podlahu:
Masivní kovová, protiskluzová rohož vhodná pro všechny typy vstupů. Vysoká odolnost a životnost díky masivním materiálům a povrchové úpravě žárový pozink.
- Rohožka určená pro položení na jakoukoliv podlahu, dlažbu, beton atd.
- Zkosený, náběhový rám rohožky brání klopýtnutí a vytváří optické zakončení kovové rohože
- Montáž bez nutnosti stavebně zapustit rohožku do podlahy.
- Jednotlivá oka roštu mají rozměr 42 x 9 mm
- Snadná údržba. Čištění můžete provádět kartáčem, vodou a klidně i tlakovou myčkou. Poškození nehrozí.
- Vyjímatelný protiskluzový rošt má výbornou čistící schopnost.
- Součástí jsou 2 úchytky se šroubovým uzávěrem TORX, sloužící k zabezpečení roštu proti nedovolené manipulaci.
- Dlouhou životnost bez rezavění zajišťuje povrchová úprava žárovým pozinkováním.
Výhody, které nelze přehlížet:
✔ Kvalitní povrchová úprava
✔ Extrémní životnost
✔ Jednoduché čištění
Není tato rohožka tou, kterou hledáte? Prohlédněte si i ostatní varianty:
- V náběhovém rámu jsou otvory pro montáž k podlaze
- Další variantou montáže jsou 2 kovové úchytky s bezpečnostním šroubem TORX (součást balení)
- Tady najdete výkres s popisem a rozměry
- Alternativou jsou protiskluzové rohože pro zabudování do podlahy
- Nabízíme dalších 19 rozměrů těchto rohožek
Parametry
| Hmotnost rohožky: | 21 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žárový zinek |
| Rozměr samotného roštu: | 689 x 1389 mm |
| Rozměry rohožky vč. rámečku: | 700 x 1500 mm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 80+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 5 let |
Výkresy a návody
Výkres rohožky
(pdf, 128.2 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.





