Kovová plotna 100x500x10 mm
Kovová plotna 100x500x10 mm
Ocelová montážní plotna variabilní v možnostech použití. Vhodná pro navaření dalšího železa nebo pro jakoukoliv montáž pomocí 14 montážních otvorů... Více
Kód produktu: P34
Doprava a platba
430 Kč
s DPH
Ocelová montážní plotna variabilní v možnostech použití. Vhodná pro navaření dalšího železa nebo pro jakoukoliv montáž pomocí 14 montážních otvorů... Více
Kód produktu: P34
Doprava a platba
Ocelová montážní deska 100 x 500 x 10 mm
- 14x otvor prům. 9 mm pro možnost kotvení
- Materiál vhodný pro další zpracování, přivaření, montáž atd.
- Výrobek je bez povrchové úpravy
- Tady si můžete prohlédnout výkres této plotny
Parametry
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 3,8 kg |
| Počet montážních otvorů: | 14 otvorů |
| Rozměry plotny: | 100 x 500 mm |
| Formát plotny: | Obdélník |
| Tloušťka plotny: | 10 mm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
100x500x10.pdf
(pdf, 26.5 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.




















