Kovová plotna 200x200x5 mm
Kovová plotna 200x200x5 mm
Ocelová montážní plotna pro další použití. Součástí plotny jsou kotevní otvory... Více
Kód produktu: PL13
Doprava a platba
169 Kč
s DPH
Ocelová montážní plotna pro další použití. Součástí plotny jsou kotevní otvory... Více
Kód produktu: PL13
Doprava a platba
Ocelová montážní deska 200 x 200 x 5 mm
- 4x otvor prům. 14 mm pro možnost kotvení
- Materiál vhodný pro další zpracování, přivaření, montáž atd.
- Výrobek je bez povrchové úpravy
- Tady si můžete prohlédnout výkres této plotny
Parametry
| Celková hmotnost: | 1,6 kg |
|---|---|
| Počet montážních otvorů: | 4 otvory |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Rozměry plotny: | 200 x 200 mm |
| Formát plotny: | Čtverec |
| Tloušťka plotny: | 5 mm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
Výkres ocelové plotny 200x200x5 mm
(pdf, 26.5 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.



















