Nerezové přenosné ohniště Ø 70 cm P s grilovacím roštem
Nerezové přenosné ohniště Ø 70 cm P s grilovacím roštem
Základní popis:
Elegantní nerezové přenosné ohniště s polohovatelným grilovacím roštem, pánví a dalším příslušenstvím. Díky promyšleným tvarům je na pohled stále čisté a příjemné!
Nosná tyč grilovacího roštu je snadno demontovatelná. Ohniště pak můžete používat samostatně, bez roštu.
- Ruční kusová výroba v naší zámečnické dílně.
- Žádné šrouby! Rošt s příslušenstvím je volně otočný a drží ve vámi zvolené výšce bez nutnosti rektifikace (šroubování) díky samosvornému provedení.
- Topeniště je z nerezového plechu tl. 3 mm. 3 nohy z plných nerezových lichoběžníkových pásovin tl. 8 mm. Nerezový grilovací rošt Ø 50 cm s pohodlným bukovým madlem.
- Max. nosnost roštu je 5 kg. Pro úplně pohodlné ovládání 3 kg.
- Ve dně je praktický odtokový otvor, jehož součástí je demontovatelné zaslepení, díky kterému lze ohniště používat buď s otvorem, nebo bez něj.
- Pro čištění pohodlně ohniště převrátíte a vymetete.
Volitelné příslušenství:
- Ocelová grilovací pánev o průměru 48 cm
- Polohovatelný gril na šašlik, ryby a špízy vč. 5 + 5 grilovacích jehel
- Elektrický otočný gril na kuřata
- Výběr příslušenství provedete před vložením do košíku
Jaké jsou další možnosti a varianty:
- Stejné přenosné ohniště, pouze nohy jsou vyrobené z ohýbaných ocelových kulatin, nabízíme zde.
- Prohlédněte si přehledný výkres s rozměry tohoto ohniště s roštem.
- Skvělým doplňkem je ocelový grilovací plát určený pro tuto velikost ohniště.
- Pro vaření většího množství jídla nabízíme lehčené litinové kotlíky GSI Outdoors ve velikostech 4,7 l a 6,6 l.
- Tady si můžete prohlédnout všechna přenosná ohniště s grilovacím roštem, která vyrábíme.
- Ke všem našim grilům nabízíme bohaté příslušenství od známých českých výrobců.
Hlavní výhody:
+ 100% nerezavějící
+ maximální stabilita
+ extrémně dlouhá životnost
💬 Tento produkt lze vyrobit podle vašich požadavků!
- Jsme výrobci, takže výroba na zakázku není problém.
- Běžná je změna rozměrů, přidání otvorů či jiné úpravy.
- Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci.
| Hmotnost ohniště: | 26 kg |
|---|---|
| Obsah balení: | Samostatné ohniště. Grilovací rošt s dřevěným madlem. Nosná tyč roštu (odnímatelná). Návod k použití. |
| Rozměry grilovacího roštu: | Průměr 50 cm |
| Rozměry ohniště: | Ø 70 cm x v. 30 cm |
| Výška ohniště: | 30 cm |
| Hloubka ohniště (topeniště) | 20 cm |
| Tvar ohniště: | Kruh |
| Velikost ohniště: | 70 cm |
| Max. nosnost grilovacího roštu: | 5 kg |
| Chráněný design výrobku: | Průmyslový vzor EUIPO |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 80+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 3 roky |
Jakou velikost přenosného ohniště zvolit?
Pokud si nejste jistí, jak velké, přenosné ohniště vybrat, přečtěte si pár doporučení.
Materiál na přenosné ohniště, otočný rošt či gril: surová ocel, nebo nerez?
Uvažujete o pořízení ohniště nebo grilovacího roštu a váháte mezi surovým a nerezovým provedením? Přinášíme vám srovnání obou materiálů a jejich výhod a nevýhod.

Jak grilovat rybu na ohništi, roštu a špízu
Od výběru správného masa po nastavení žáru – úspěch tkví v detailech. Poradíme vám, jak krok za krokem vybrat, připravit a ugrilovat rybu tak, aby držela pohromadě a chutnala opravdu výborně.



















































