Pozinkovaný jekl 50 x 30 x 2 mm - délka 3 m
Pozinkovaný jekl 50 x 30 x 2 mm - délka 3 m
Ocelový, žárově pozinkovaný obdélníkový jekl 50 x 30 x 2 mm. Délka profilu 3 metry... Více
Kód produktu: SLP23-P
Doprava a platba
1 110 Kč
s DPH
Ocelový, žárově pozinkovaný obdélníkový jekl 50 x 30 x 2 mm. Délka profilu 3 metry... Více
Kód produktu: SLP23-P
Doprava a platba
Robustní řešení pro vaše konstrukce a venkovní projekty
- Délka profilu 3 m
- Obdélníkový profil 50 x 30 x 2 mm
- Žárové pozinkování se provádí máčením po výrobě
- Profily jsou žárově pozinkované ponorem při teplotě 450 °C
- Tloušťka zinkové vrstvy min. 60 µm (mikronů)
- Ocelový profil má zaručenou svařitelnost
- Nevyžadují žádnou další povrchovou úpravu
- Vhodný např. jako rýgle na plot
Proč žárově pozinkovaný jekl místo obyčejného ocelového profilu?
-
Životnost až desítky let bez koroze – ideální pro venkovní použití.
-
Odolnost vůči povětrnosti a vlhkosti – skvělé v dešti i zimě.
-
Levnější než lakovaný nebo plastem upravený profil – bez nutnosti pravidelného přelakování.
- Povrchová úprava uvnitř profilu – vrstva pozinku je i uvnitř díky máčení v zinkové lázni.
Další možné varianty:
- Tady nabízíme kratší, 2m délku tohoto profilu
- Zde si můžete prohlédnout všechny pozinkované jekly, které vyrábíme
- Pokud hledáte plotové sloupky, vybírejte tady
💬 Věděli jste, že tento produkt můžeme vyrobit na míru?
- Na přání můžeme změnit rozměry nebo provést jiné úpravy podle vašich požadavků.
- Stačí nám napsat nebo zavolat a společně najdeme to nejlepší řešení.
Parametry
| Celková hmotnost: | 7,5 kg |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Žárový zinek |
| Rozměry pozinkovaného profilu: | 50 x 30 mm, tl. stěny 2 mm, délka 3000 mm |
| Tvar profilu: | Obdélníkový |
| Rozměr profilu | 5 x 3 cm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné |
| Záruka: | 2 roky |
Výkresy a návody
Pozinkovaný jekl 50 x 30 x 2 mm
(pdf, 7.3 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.












