Vysoké přenosné ohniště Ø 70 cm V - surové
Vysoké přenosné ohniště Ø 70 cm V - surové
Vysoké přenosné kovové ohniště. Průměr ohniště 70 cm. Kvalitní řemeslné zpracování. V surovém provedení, ze silných materiálů... Více
Kód produktu: VOS70V
Doprava a platba
6 110 Kč
s DPH
Vysoké přenosné kovové ohniště. Průměr ohniště 70 cm. Kvalitní řemeslné zpracování. V surovém provedení, ze silných materiálů... Více
Kód produktu: VOS70V
Doprava a platba
Základní popis:
Netradiční vysoké venkovní ohniště. Díky promyšleným tvarům je na pohled čisté, elegantní a příjemné!
- ruční řemeslná výroba v naší zámečnické dílně
- průměr ohniště je 70 cm a celková výška je 80 cm
- promyšlený a netradiční tvar nožiček z ocelových plných kulatin Ø 20 mm
- surové provedení časem získá mírnou lokální korozi a vytvoří se tak úžasná patina
- korozi lze zabránit použitím ošetřující pasty Petromax, která surovou ocel zakonzervuje a vytvoří na ní hydrofobní ochranný film, který ocel účinně ochrání před rezavěním
- vlastní ohniště je z ocelového plechu tl. 3 mm
- praktické pro použití na zahradě nebo terase
- ve dně je praktický odtokový otvor, jehož součástí je demontovatelné zaslepení, díky kterému lze ohniště používat buď s otvorem, nebo bez něj.
- pro pohodlné vyčištění ohniště snadno převrátíte a vymetete
- Pokud jste fanouškem čistého a elegantního vzhledu, doporučujeme vám přikoupit kvalitní žáruvzdornou barvu Alkyton. Proces lakování vám půjde nejlépe s naší lakovací sadou nebo štětcem SPOKAR.
Hlavní výhody:
+ Pohodlná výška
+ Velmi dlouhá životnost
+ Stabilní a bytelné provedení
Jaké jsou další možnosti a varianty:
- tady si můžete prohlédnout výkres s rozměry tohoto ohniště
- velmi oblíbené řešení je vysoké přenosné ohniště s grilovacím roštem
- pro vaření většího množství jídla nabízíme lehčené litinové kotlíky GSI Outdoors ve velikostech 4,7 l a 6,6 l.
- zákazníci také často přikupují samostatný ocelový grilovací plát
- vhodným doplňkem je víko na ohniště pro zakrytí proti vodě a rozfoukání zbytkového popela
💬 Věděli jste, že tento produkt můžeme vyrobit na míru?
- Na přání můžeme změnit rozměry nebo provést jiné úpravy podle vašich požadavků.
- Stačí nám napsat nebo zavolat a společně najdeme to nejlepší řešení.
Parametry
| Povrchová úprava: | Surová ocel, patina |
|---|---|
| Hmotnost ohniště: | 24 kg |
| Rozměry ohniště: | Ø 70 cm x v. 80 cm |
| Výška ohniště: | 80 cm |
| Hloubka ohniště (topeniště) | 16 cm |
| Tvar ohniště: | Kruh |
| Velikost ohniště: | 70 cm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 5 let |
Výkresy a návody
Vysoké ohniště prům. 70 cm
(pdf, 16.5 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.





































