Konzole pro uchycení pletiva v. 100 cm
Konzole pro uchycení pletiva v. 100 cm
Pevná kovová konzole sloužící k uchycení klasického pletiva na stěnu nebo zděné či kovové sloupky... Více
Kód produktu: KUP01
Doprava a platba
1 120 Kč
s DPH
Pevná kovová konzole sloužící k uchycení klasického pletiva na stěnu nebo zděné či kovové sloupky... Více
Kód produktu: KUP01
Doprava a platba
Základní popis:
- Kvalitní a pevná pozinkovaná konzole prům. 12 mm
- Pro klasické pletivo výšky 100 cm
- Součástí konzole je sada samořezných šroubů
- Pro montáž pletiva např. na stěnu domu, zděné sloupky, nosné sloupy vjezdových bran a vstupních branek atd.
- Pletivo přichytíte ke konzoli napletením pomocí slabšího vázacího drátu
- Plný ocelový materiál
- Tady si můžete prohlédnou přehledný výkres s rozměry a popisem
Obsah balení:
- Pozinkovaná kovová konzole - 1 ks
- Samořezný šroub se 6hr hlavou - 6 ks
Hlavní výhody:
+ pevný materiál
+ velmi dlouhá životnost
+ vč. montážních šroubů
Parametry
| Celková hmotnost: | 1,6 kg |
|---|---|
| Celková délka: | 1078 mm |
| Povrchová úprava: | Žárový zinek |
| Pro výšku pletiva: | max. 100 cm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 25+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 2 roky |
Výkresy a návody
Konzole pro montáž pletiva v. 100 cm
(pdf, 10.2 kB)
Vady žárového zinkování: kdy je (ne)reklamovat?
Znepokojují vás fleky, mapy nebo bílý povlak na dodané pozinkované konstrukci? Zjistěte, co je součástí výrobního procesu a co už může být důvodem k reklamaci.

Zvýrazněné položky jsou povinné.











