Kovová plotna 100x500x5 mm
Kovová plotna 100x500x5 mm
Robustní ocelová plotna pro všemožné typy použití. Vhodná pro navaření dalšího železa nebo pro flexibilní montáž pomocí 14 montážních otvorů... Více
Kód produktu: P33
Doprava a platba
230 Kč
s DPH
Robustní ocelová plotna pro všemožné typy použití. Vhodná pro navaření dalšího železa nebo pro flexibilní montáž pomocí 14 montážních otvorů... Více
Kód produktu: P33
Doprava a platba
Ocelová montážní deska 100 x 500 x 5 mm
- 14x otvor prům. 9 mm pro možnost kotvení
- Materiál vhodný pro další zpracování, přivaření, montáž atd.
- Výrobek je bez povrchové úpravy
- Tady si můžete prohlédnout výkres této plotny
Parametry
| Celková hmotnost: | 1,9 kg |
|---|---|
| Počet montážních otvorů: | 14 otvorů |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Rozměry plotny: | 100 x 500 mm |
| Formát plotny: | Obdélník |
| Tloušťka plotny: | 5 mm |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 50+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné |
| Záruka: | 3 roky |
Výkresy a návody
100x500x5.pdf
(pdf, 26.5 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.




















