Ocelový poklop 400 x 400 mm
Ocelový poklop 400 x 400 mm
Poklop na šachtu či jímku. Masivní provedení, protiskluzový plech tl. 4 mm. V základní barvě, vč. samostatného rámu pro zabudování do podlahy... Více
Kód produktu: POB22
Doprava a platba
3 310 Kč
s DPH
Poklop na šachtu či jímku. Masivní provedení, protiskluzový plech tl. 4 mm. V základní barvě, vč. samostatného rámu pro zabudování do podlahy... Více
Kód produktu: POB22
Doprava a platba
Základní popis:
Ocelový šachtový pochozí poklop. Vysoká odolnost a životnost díky masivním materiálům.
- Pochozí plocha poklopu - slzičkový plech tl. 4,00 mm
- Poklop nevyčnívá nad podlahu, nebudete tedy klopýtat
- Rám poklopu pro zabetonování z profilu L 40/40/3,0 mm
- Oválné zapuštěné madlo pro snadné otevření
- Aretační víko. U profil na jedné straně rámu slouží jako „pant“ pro zasunutí víka při otevření
- Pro případné odvětrávání šachty vyrazte plastové záslepky v zapuštěném madlu
- Víko jednoduše zajistíte proti otevření šroubovými uzávěry TORX. Nástavec TORX je součástí balení
- Tento poklop je ideální do interiéru. Pokud jej chcete umístit ven, doporučujeme pozinkovanou variantu, která nabízí lepší ochranu proti korozi a lze ji natřít jednou z našich barev na zinek.
Jaké jsou další možnosti a varianty:
- Tady najdete výkres s popisem a rozměry
- Pro venkovní použití a do vlhka nabízíme stejný poklop žárově pozinkovaný
- Ve stejném rozměru vyrábíme také poklop pro pojezd osobním vozidlem
- Poklop vám můžeme nalakovat do libovolného odstínu
- Nejodolnější variantou je poklop 400 x 400 mm z nerezu
- Vybírat můžete z dalších 29 rozměrů těchto poklopů vč. obdélníkových
Hlavní výhody:
+ Dlouhá životnost
+ Aretační víko
+ Pohodlné odvětrávané madlo
💬 Tento produkt vyrobíme podle vašich rozměrů!
- Jsme výrobci, a proto vám rádi přizpůsobíme tento produkt na míru.
- Můžeme upravit rozměry nebo provést jiné změny podle vaší potřeby.
- Napište nám – rádi s vámi vše nezávazně probereme.
Parametry
| Celková hmotnost: | 12 kg |
|---|---|
| Hmotnost samostatného víka: | 5,3 kg |
| Povolené zatížení: | 340 kg |
| Povrchová úprava: | Základní barva |
| Rozměr poklopu (min. stavební otvor): | 400 x 400 mm |
| Tvar poklopu: | Čtvercový |
| Určení poklopu | Pochozí poklop |
| Vyrobeno v: | Česko |
| Životnost výrobku: | 25+ let |
| Opravitelnost výrobku: | Opravitelné po celou dobu životnosti |
| Záruka: | 2 roky |
Výkresy a návody
Výkres poklopu 400 x 400 mm.pdf
(pdf, 31.2 kB)
Poklop v otevřené pozici
(pdf, 24.7 kB)
Návod na pochozí poklopy.pdf
(pdf, 150.1 kB)
Zvýrazněné položky jsou povinné.















